Abstraktné kresby.sk

Blog o súčasnom výtvarnom umení. Dočítate sa o výtvarníkoch, ktorí si zaslúžia pozornosť a zaujímavých umeleckých podujatiach, ktoré som navštívil.

Ak si plánujete upiecť tortu sami, prípadne ju už máte objednanú a premýšľate nad jej vizuálnym doladením, zápich či nápis do torty bude ideálnou voľbou. Zápich výrazne oživí tortu, pridá jej hodnotu, význam a nemáte ním čo pokaziť.

Laserom gravírovaná fotografia do preglejky bude originálnym dreveným darčekom a bytovou dekoráciou. Kvalitné a trvácne gravírovanie fotky do dreva Vám ponúka internetový obchod ozdobyslaskou.sk. V e-shope je možné jednoducho nahrať fotografiu na zhotovenie dekorácie a pri niektorých dizajnoch aj vlastný text na vygravírovanie.

Ak hľadáte originálnu dekoráciu, darček alebo doplnok, skúste nahliadnuť do internetového obchodu s doručením po celom Slovensku: ozdobyslaskou.sk. Tento e-shop sa zaoberá grafickým návrhom, výrobou dekorácií a darčekov z preglejky a plexiskla gravírovaním a vyrezávaním na profesionálnej laserovej gravírke.

Od roku 2018 po 2020 som sa aktívne venoval kresbe digitálnych obrazov. Abstraktné obrazy som kreslil ručne perom do profesionálneho grafického tabletu, ktorý rozmerovo zaberal takmer celý kancelársky stôl. Digitálne umenie považujem za novú výtvarnú techniku súčasnosti, ktorá otvára nové možnosti využitia kreativity.

V skoršom blogu Prvé kreslené obrazy som spomínal abstraktnú kresbu čiernym perom. Ďalej nasledovala ručná digitálna kresba do grafického tabletu, kresby uhlíkom, suchým pastelom, farbenými guľôčkovými perami a nakoniec som pričuchol k pastelkám v ceruze, s ktorými kreslím diela až po súčasnosť.

Kresbe obrazov sa venujem od detstva, rozvíjal som ju tiež na základnej umeleckej škole Vileca v Bardejove. Moje prvé abstraktné kresby vznikali počas hodín vyučovania na Strednej škole umeleckého priemyslu v Prešove. Boli to rôzne abstraktné tvary, príšerky či postavičky kreslené na obrus a do poznámkových zošitov. Pár zošitových abstraktných...

Hornošarišské osvetové stredisko v Bardejove usporiadalo výtvarnú súťaž detských prác pod názvom ,,Najstrašidelnejšia tekvica". Do súťaže sa zapojili materské školy, základne školy a ZUŠky vo vekovej kategórii od 4 do 15 rokov. Žiaci mohli počas celého mesiaca október, prihlásiť svoje kreatívne práce do súťaže spojené s jeseňou, tekvicami a...

Vo výtvarnom umení je mnoho techník, z ktorých si každý tvorca obrazov obľúbi tú svoju. Jednou z nich je technika liatia akrylových farieb zvaná aj "Acrylic Pouring", ktorú perfektne zvláda mladá talentovaná výtvarníčka Marika Piatková pod umeleckým menom Maribelline.art. Má 25 rokov, pochádza z Kysúc, v súčasnosti žije a tvorí v Martine.

Vytvorte si webové stránky zdarma!