Dekorácie vyrezávané laserom Ozdobyslaskou.sk

05.01.2023

Ak hľadáte originálnu dekoráciu, darček alebo doplnok, skúste nahliadnuť do internetového obchodu s doručením po celom Slovensku: ozdobyslaskou.sk. Tento e-shop sa zaoberá grafickým návrhom, výrobou dekorácií a darčekov z preglejky a plexiskla gravírovaním a vyrezávaním na profesionálnej laserovej gravírke.

Gravírovaná fotka do dreva a autorský anjel s textom
Gravírovaná fotka do dreva a autorský anjel s textom

V ponuke výrobkov ozdobyslaskou.sk nájdete: hĺbkové gravírovanie fotografie do dreva, fotorámiky s ochranným plexisklom, moderných anjelov, menovky na dvere, drevené závesné tabuľky, darčekové boxy na víno s gravírovaním, drevené stojany na papierové servítky, vyrezávané svadobné dekorácie a doplnky, zápichy na torty a nápisy z dreva a plexiskla, čísla na hodiny, výrezy na hroby, vianočné a veľkonočné ozdoby, autorské umelecké dekorácie a mnoho iného.

Realizuje aj výrobu dekorácie na mieru, so zaslaním grafického návrhu (po uvedení predstavy a jej schválení). Rovnako sa môžu dekorácie z ponuky upraviť: zmeniť veľkosť, text alebo farbu určitých dielov, pridať alebo odobrať ilustráciu-vzor, dierky, šnúrku, montážnu pásku, zubový záves...


Proces výroby dekorácií

Vyrezávanie a gravírovanie laserom sa realizuje do topoľovej preglejky o hrúbke 4mm, preglejky brezy-hrúbka 3mm, číreho, lesklého bieleho a čierneho plexiskla a tiež veľmi obľúbeného strieborného a zlatého zrkadlového plexiskla. Na výrobu sa využíva profesionálna laserová gravírka Epilog. Maximálna veľkosť jedného kusa materiálu, aká vojde do stroja je 45x30cm.

Silné známky opálenia preglejky od laserového vypaľovania sa ručne brúsia brúsnym papierom, aby boli dekorácie krásne čisté. Jemné známky ostávajú bez zásahu. Hnedé diely vo výrobkoch sa natierajú lazúrou na drevo. Diely v iných farbách sa ručne natierajú na mieru namiešanou akrylovou farbou, maľujú akvarelom alebo striekajú akrylovým sprejom. Dekorácie zložené z viacerých dielov sú lepené kvalitným a veľmi silným priehľadným lepidlom.


Balenie a odosielanie objednávok

Od grafického návrhu, cez výrobu až po balenie si ozdobyslaskou.sk dáva záležať. Najmä tortové zápichy sú veľmi krehké výrobky. Robia sa maximálne opatrenia, aby boli všetky vyrezávané dekorácie a darčeky doručené zákazníkom bez poškodenia.

Dekorácie z dreva a plexiskla sa odosielajú v kartónových 3VVL krabiciach. V krabici sú ešte obalené ochrannou bublinkovou fóliou, zabalené v kartónových preložkách a spevnené stretch fóliou. Voľný priestor v krabici sa na záver vystuží baliacim papierom alebo novinami a letákmi.

Zápichy na tortu vyrezané z bieleho a zlatého zrkadlového plexiskla pripravené na odoslanie
Zápichy na tortu vyrezané z bieleho a zlatého zrkadlového plexiskla pripravené na odoslanie

Laserom vypaľované darčeky a dekorácie v eshope ozdobyslaskou.sk nie sú skladom. Výroba produktu je až po jeho objednaní a úhrade. Doručenie objednávky je do 3-4 prac. dní po bankovom prevode a pripísaní platby na účet. Úhrada je možná len vopred bankovým prevodom alebo kartou online cez platobnú bránu. Balíky sú odosielané prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS, 123kuriér a tiež cez Slovenskú poštu.


Doručenie objednávky cez kurierske-sluzby.sk

Pri zvolení doručenia balíka kuriérom sa najčastejšie využíva kuriérska spoločnosť GLS, ktorej služby sú objednávané cez sprostredkovateľa www.kurierske-sluzby.sk. Objednaním kuriéra cez túto spoločnosť do 14:00 bude objednávka prevzatá kuriérom už nasledujúci pracovní deň. V deň prevzatia Vám bude balík doručený spravidla na ďalší prac. deň. So spoločnosťou kurierske-sluzby.sk spolupracujeme už dlhú dobu a máme s nimi veľmi dobrú skúsenosť. Poskytujú rýchle a jednoduché objednanie kuriéra GLS nie len pre firmy, ale aj bežného zákazníka, ktorý potrebuje spoľahlivo doručiť svoju zásielku na požadované miesto.

Vytvorte si webové stránky zdarma!